لوله انتقال آب

لوله انتقال آب یا لوله های درزدار مارپیچ در مهیار پروفیل سپاهان با ظرفیت اسمی 250 هزار تن در سال به منظور استفاده در زنجیره تامین آب ، نفت و گاز و همچنین صادرات لوله به کشورهای همسایه تواید می کند.

عملیات ساخت، نصب، راه اندازی و بهره برداری این خط حاصل تلاش بی وقفه سرمایه گذاران، مدیران، مهندسان و کارکنان این شرکت است که از با سابقه ترین افراد صنعت لوله سازی می باشند.

این شرکت با اتکا به خداوند و بهره گیری از تجارب و توانمندیهای کارکنان خود تلاش میکند که تامین بخشی از نیازمندی های داخل کشور در زنجیره تامین آب ، نفت و گاز و همچنین صادرات لوله به کشورهای همسایه را در اختیار گیرد .خط تولید این شرکت توانایی تولید لوله درز مارپیچی موسوم به اسپیرال را تا قطر ۱۰۰ اینچ (۲۵۴۰ میلیمتر) با ضخامت حداکثر ۱ اینچ (۲۵/۴ میلیمتر) با گرید فولاد تا API-X80 دارا می باشد .
طراحی و ساخت خط تولید این شرکت بر اساس روش مدرن جوشکاری دو مرحله ای موسوم به آفلاین که نقش برجسته ای در حصول کمیت و کیفیت تولید لوله های اسپیرال را داراست صورت گرفته است . در این روش بلافاصله پس از فرم گیری لوله ، جوشکاری موقت با استفاده از گاز محافظ بر روی درز لوله اعمال شده و جوشکاری نهایی بصورت همزمان بر روی درز های داخل و خارج توسط ایستگاههای جوش زیرپودری صورت میگیرد . از مزایای روش دو مرحله ای کیفیت و ظرفیت بسیار بالاتر تولید می باشد .

طریقه حمل و نقل لوله انتقال آب

جابجایی لوله ها در خط تولید بصورت کاملا مکانیزه و بدون استفاده از نیروی انسانی صورت می پذیرد که تاثیر آن حفظ ایمنی کارکنان و عدم آسیب فیزیکی به لوله ها می باشد.

لوله اسپیرال

تضمین کیفیت

کیفیت محصولات تولیدی این شرکت از طریق روش های مدرن و از پیش آزموده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز در قالب فلوچارت های مصوب و مطابق با استاندارد های معتبر دنیا نظیر AWWA , NACE و API ، تضمین و در قالب گواهینامه های کیفیت بهمراه محصولات به مشتری تحویل می گردد.

ماتریس مصارف آب و پایل

ماتریس مصارف نفت، گاز و پتروشیمی

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

×